PODSTAWOWY KURS NURKOWY PADI/SSI

Podstawowy kurs nurkowania rozpoczynamy w trybie webinarów, na których dowiadujecie się podstaw teoretycznych przed pierwszym nurkowaniem. 

Kurs nurkowania Open Water Diver stanowi pierwszy poziom certyfikacji nurka, uczy nurkowania "od podstaw" do poziomu samodzielnego nurka.

Na naszych kursach szczególnie silny nacisk na kursie kładziony jest na:

  • zasady bezpieczeństwa
  • autoratownictwo
  • sprzęt: zasady użytkowania, przechowywania, dopasowania 
  • przygotowanie do wyjazdów nurkowych

Nurkowanie jest sportem partnerskim - co do zasady na nurkowaniach rekreacyjnych zawsze nurkuje się w co najmniej dwie osoby dlatego tak ważne jest zdobycie nie tylko kwalifikacji (certyfikatu nurkowego), ale przede wszystkim umiejętności pozwalających na samodzielne nurkowanie czy też na wyjazd nurkowy bez "opieki" instruktora.

Na naszym kursie nurkowym, realizujemy minimum 10 nurkowań w grupach do 4 osób ! W tak małym gronie instruktor będzie miał szansę i okazję wychwycić błędy uczestników i pracować nad prawidłową techniką nurkowania z każda osobą indywidualnie. Gwarantujemy spełnienie wszystkich standardów kursu Open Water Diver PADI - samodzielnego nurka - Diver Level 2 - Autonomous Diver ISO 24801-2 Open Water Diver. Organizacja PADI jest to największa i najlepiej rozpoznawalna organizacja nurkowa na świecie gwarantująca rozpoznawalność i respektowanie uprawnień w każdej bazie na świecie w najdalszym jego zakątku! Spełniamy międzynarodowe standardy, które gwarantują odpowiedni poziom wyszkolenia. 

U nas na kursie nie dzielimy nurkowania na część "ćwiczeniową" i "egzami", za który kursanci są dodatkowo obciążani. W cenie naszego kursu nurkowania macie wliczone wszystkie niezbędne opłaty by zakończyć szkolenie z certyfikatem nurka uprawniającym do nurkowania z inną osoba o co najmniej takich samych uprawnieniach lub wyższych, do maksymalnej głębokości 18 metrów. Można również kontynuować edukację nurkową na wyższe stopnie nurkowe lub i specjalizacje nurkowe w PADI, oraz w każdej innej organizacji nurkowej. Dlatego Twoja kariera jako nurka jest praktycznie nieograniczona. 

W osobnych grupach prowadzimy szkolenia na podstawowy kurs nurkowania dla dzieci 8-13 lat oraz podstawowy kurs nurkowania dla dorosłych. Wprowadziliśmy również promocje dla osób rozpoczynających szkolenie nurkowe powyżej 60+ lat: ilość nurkowań została rozszerzona o 30% czyli o 3 dodatkowe nurkowania z których pierwsze odbywa się w trybie indywidualnym 1:1 z instruktorem.

Nie ponosisz ryzyka

Nie musisz płacić z góry i jeśli uznasz, że nurkowanie to nie Twoja bajka płacisz tylko za jedno nurkowanie (150 zł). Za kurs płacisz w systemie ratalnym: 

Zaliczka wynosi zaledwie 350 zł i od razu otrzymujesz książkę PADI jako materiały szkoleniowe oraz dostęp do filmu szkoleniowego PADI.
550 zł płacisz po piątym nurkowaniu, całość za kurs oraz opłatę certyfikacyjną opłacasz dopiero po zakończeniu całego kursu.
Nie ponosisz ryzyka - w każdej chwili możesz zrezygnować z kursu otrzymując tzw "przekazówkę" lub z ang.: "referral" czyli dokument potwierdzający zrealizowane nurkowania, zajęcia teoretyczne i nabyta umiejętności Dokument ten jest respektowany przez każdego innego instruktora PADI i Centra Nurkowe PADI, w których możesz dokończyć rozpoczęty kurs w ciągu 12 miesięcy od ostatniego nurkowania. 
 
Pamiętaj też - jeśli chcesz zmienić instruktora nurkowania możesz w każdej chwili trwania kursu dołączyć do naszych zajęć lub po odbytej części basenowej u siebie w mieście dokończyć podstawowy kurs nurkowania na jednym z naszych wyjazdów nurkowych lub też zdecydować się realizację którejś ze specjalizacji. Możesz również pojechać na nasz wyjazd nurkowy jako certyfikowany nurek na nurkowania rekreacyjne. Po kursie nie czujesz się pewnie? Nie wiesz czy możesz pojechać na wyjazd? Nie przejmuje się będziesz nurkował po okiem naszej kadry instruktorskiej więc będziesz miał szanse tej pewności nabrać poprzez zdobywanie doświadczenia nurkowego. 
 

Dodatkowe kożyści:

1. Każdy uczestnik kursów nurkowania PADI od kursu podstawowego do poziomu Divemastera, posiada całkowicie za darmo ubezpieczenie nurkowe DAN. DAN jest to największe i najbardziej znane Stowarzyszenie realizujące ubezpiecza nurków, dbające o zdrowie i bezpieczeństwo płetwonurkowania, prowadzące badania i międzynarodowe projekty w tym zakresie (dowiedz się więcej). Dzięki temu masz dostęp do wiedzy najlepszych lekarzy nurkowych w kraju, a także pokrywa Twoje koszty leczenia w przypadku gdy problem powstał podczas kursu nurkowania i dotyczy to również jeśli kurs będziesz dokańczał na zagranicznym wyjeździe nurkowym z naszym Centrum Nurkowym!

2. Tak! Możesz rozpocząć kurs w Polsce i dokończyć go na wyjeździe nurkowym w ciągu 12 miesięcy od ostatniego Twojego nurkowania kursowego. W 2020 planujemy wyjechać na nurkowania do Egiptu. Są to wyjazdy typu safari nurkowego czyli mieszkamy na łodzi nurkowej i w trakcie 7 dni realizujemy 20 nurkowań na najpiękniejszych rafach Morza Czerwonego. 

 3. Jako nasz kursant na swój pierwszy wyjazd nurkowy otrzymujesz komplet sprzętu nurkowego GRATIS! 

4. Otrzymujesz rabat w wysokości 5% na zakupiony u nas sprzęt nurkowy, w ciągu roku od rozpoczęcia kursu.

5. Otrzymujesz 10% rabatu na kontynuację edukacji na zaawansowanych kursach nurkowania (specjalizacja nocna, advanced open water diver, nurkowanie w suchym skafandrze, nitrox - wzbogacone mieszanki oddechowe). 

6. Za polecenie naszego centrum nurkowego Ty jako polecający i osoba polecona otrzymuje dodatkowe 5% rabatu na kursy zaawansowane lub kurs podstawowy. 

7. Pomożemy w doborze najlepszego sprzętu nurkowego najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb. A jeśli taki będzie Twój wybór nasz specjalista sprzętowy doradzi Ci przy zakupie używanego sprzętu nurkowego co pozwoli Ci zaoszczędzić wydatki na sprzęt nurkowy na start. Dodatkowo gwarantujemy pomoc i obsługę serwisową w tym zakresie. Wejdź na stronę naszego serwisu nurkowego. 

Więcej o najbliższym kursie. Ceny, terminy, zapisy. 

Masz pytania? Potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń lub napisz!
ZAPISZ SIE 

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej ukochanym statku safari: Star Jet.